
Workshopdag gepersonaliseerde dried floral hoop + lunch
6 april @ 10:00 am - 5:00 pm

Zin om eens even lekker uit je hoofd en in je handen te duiken, een hele dag lang? Een dag van ontspanning, creativiteit, nieuwe connecties en met een leuk resultaat en een gevulde maag naar huis gaan? Dan is onze creatieve workshopdag in Mechelen echt iets voor jou! Een dag gevuld met 2 workshops in Mechelen.
Tijdens deze dag gaan we in de voormiddag aan de slag met het maken van je eigen wolnaam of wolwoord. Madame Tricotin leert je de kneepjes van het vak daarvoor. Na de middag gaan we dan aan de slag met droogbloemen en maken we samen een dried floral hoop. De naam of het woord dat je voor de middag in wol maakte kan je tijdens de workshop in de namiddag gebruiken om je floral hoop te personaliseren en zo ga je op het einde van de dag naar huis met een gepersonaliseerde floral hoop met droogbloemen en een naam/woord erin in de kleuren naar jouw keuze. Bovendien wordt er tijdens de middag een healthy en heerlijke lunch voorzien in samenwerking met Crema Mechelen. Je gaat dus naar huis met een pracht van een gepersonaliseerde decoratie voor aan de muur of op de kast te zetten en een gevulde maag.
PRAKTISCH:
- We starten de creatieve workshopdag in Mechelen om 10u met de workshop waarin je zelf een wolwoord of -naam naar keuze gaat punniken. Ideaal is een woord of naam van 6 letters. Meer of minder kan ook, maar zorgt ervoor dat je net iets meer of minder tijd nodig hebt dan de rest. Uiteraard moet je woord/naam nadien wel nog passen in de floral hoop, dus laat je hierdoor gerust vooraf al even adviseren door ons. Stuur gerust een mailtje naar nina@floralmadnesses.be als je twijfelt.
- Tussen 12u30 en 14u wordt de lunch voorzien. Dit is een healthy en uitgebreide lunch die in buffetvorm wordt klaargezet, voorzien door Crema Mechelen. Wat je van deze lunch mag verwachten?
– 1x koolhydraatgerecht (rijst, quinoa, parelcouscous, …)
– 1x gegrilde groenten (courgette, wortel, aubergine, …)
– 1x gegrilde krieltjes
– 1x frisse salade
– 1x soep
– 2 soorten wraps (1 met vis/vlees, 1 vegetarisch)
– 1 soort cake (bijv. appelcake, brownie, citroen-maanzaadcake, …) - Na de middag maken we plaats om vanaf 14u30 aan de slag te gaan met droogbloemen. Nina van Floral Madnesses leert je je eigen floral hoop met droogbloemen te ontwerpen. Je maakt een floral hoop met een diameter van 30cm en hebt de optie om deze nadien thuis op te hangen of op de kast te zetten met behulp van één van onze houten staanders. Op het einde van deze workshop bevestig je je naam/woord dat je in de voormiddag maakte in de floral hoop.
- Om 17u ronden we af en gaat iedereen met een gepersonaliseerde floral hoop en een gevulde maag naar huis.
- Je kiest zelf de kleur wol/tricotin voor je punniknaam/-woord rechtstreeks uit het grote assortiment aan kleuren van Madame Tricotin zelf en ook de kleuren van de droogbloemen kies je helemaal zelf uit ons ruime assortiment van minstens 20 verschillende soorten.
- Je leert van Madame Tricotin & Nina van Floral Madnesses de kneepjes van het vak om een mooi resultaat neer te zetten & krijgt veel tips om eventueel zelf nadien thuis nog zelf aan de slag te kunnen.
- Deze dag vol workshops in Mechelen is een unieke kans om je eigen zelfgemaakte en gepersonaliseerde floral hoop mee naar huis te nemen én een leuk moment van ontspanning en connectie met de andere deelnemers!
Wanneer: zondag 6 april 2025 (10 tot +/-17u)
Waar: Het Floral Madnesses Atelier Mechelen (Onze-Lieve-Vrouwestraat 72, 2800 Mechelen)
Kostprijs: €160,00 (incl. BTW) per deelnemer
Minimum aantal deelnemers: 4 personen
Maximum aantal deelnemers: 12 personen
NA DEZE CREATIEVE WORKSHOPDAG IN MECHELEN:
- Voel je je zeker en vast helemaal relax, het heerlijke getik van een punnikmolentje werkt zéér ontspannend en ook het moment tussen de droogbloemen doet je helemaal tot rust komen.
- Kan je thuis meteen een leuke plek zoeken om je eigen gepersonaliseerde floral hoop te etaleren of iemand heel erg blij maken met een zelfgemaakt topcadeau!
- Ben je voorzien van een nieuwe skill en heb je zonder twijfel zin om zelf nog verder te experimenteren met het punniken of met droogbloemen.
- Heb je een heerlijke lunch achter de kiezen en misschien wel nog ideetjes om zelf thuis nog aan de slag te gaan in de keuken.
Schrijf je zeker in voor deze ontspannende, zachte en kleurrijke workshopdag.